18. veebruaril on koolis ja lasteaias avatud uste päev!

31. jaanuar, 2017

Laupäeval, 18. veebruaril kell 10.30 avame kooli ja lasteaia uksed, et tutvustada meie ruume ja tegemisi kõigile huvilistele.

Ennekõike ootame kooli uudistama kooliteed alustavaid lapsi koos vanematega. Kell 11.00 algab tulevasele esimesele klassile avatud näidistund, kus lapsed ja vanemad saavad aimu, mil viisil koolielu sügisest välja nägema hakkab. Peale näidistundi toimub vestlusring vanematele, kus õpetajad räägivad waldorfpedagoogikast ja vastavad tekkinud küsimustele. Nii näidistundi kui vestlusringi on oodatud igas vanuses laste vanemad.

Lasteais algab kell 11.00 Laivi Raamat-Boeke loeng mängu olulisusest koolieelse lapse arengus. Lapsed saavad tutvuda ruumidega ja mängida, mängida ja mängida.

Tutvustame ka selle aasta algusest käivitunud beebi- ja mängutunde.

Ootame kõiki lapsevanemaid, olenemata laste vanusest, meie waldorfkooli  ja -lasteaia võimalustega tutvuma.

Kui teie perele 18. veebruar kooliga tutvumiseks ei sobi, võta meiega ühendust, kindlasti leiame sobiva aja, et kohtuda.

Avatud-uste-päev_2017_veebi