Uudis

Geoffrey Burt loengutega taas Rosmal 14. ja 15. märtsil.

7. märts, 2017
Meie kooli sõber ja toetaja Rootsist on jälle Eestis käimas. Lektor Geoffrey Burt on ettevalmistanud kaks loengut mis leiavad aset 14. ja 15.03, kell 18.00-20.00 Rosmal

Taandareng

Loeng, mis läbi „Darwini arengu teooria“ hindab ümber ARENGU, pakkudes värsket sissevaadet INIMESE loomusesse ja tema seosesse LOOMADE kuningriigiga.

.
Sotsiaalsed küsimused

Pilguheit MEIE individuaalsesse vaimsesse arengusse, mis omab TÄHTSUST sotsiaalse ELU kontekstis. Olles sotsiaalsed olevused on selle sfääri ja enda osa selles mõistmine indiviidi eduka toimimise eeldus ja vajadus.

Lektor Geoffrey Burt  on biodünaamik, aednik, mõtleja, lektor, õpetaja Rootsist, kes on seotud käsitletavate teemadega neil aastakümmet. Ta on Eestis pidanud ka varem põneval ja eristuval viisil, hästi ettevalmistatud loenguid nii toidust, aiandusest, maailma algusest, kui kosmose mõjust ja seosest Maal olevaga.

Tasu annetuslik, mis läheb lektori reisikulude toetamiseks.

Kontaktisik
Tiina Länkur
5210297