Kontakt

Kontaktid:

  • MTÜ Rosma Haridusselts
  • Reg. kood: 80046217
  • Aadress: Põlva vald 63221, Rosma küla, Värska mnt.4
  • Büroo: 56881409
  • Haldusjuht: 5620 4995
  • Õpetajate tuba: 799 6936 (Rosma)
  • Õpetajate tuba: 7994200 (Himmaste)
  • Telefon lasteaias: 56881408
  • Seltsi üldine e-mail: info@rosmakool.ee
  • Koolituskeskuse e-mail: rosmakoolituskeskus@gmail.com
  • Facebook: http://www.facebook.com/haridusselts

Arvelduskonto numbrid:

  • Swedbank EE922200221042776171 (kohatasud, toetused ja annetused)

Kõneisikud:

  • Lasteaed-põhikooli  direktori asetäitja Anne Kuusik, anne.kuusik@rosmakool.ee
  • Tegevjuht: Liisa Maasik, 55602169, liisa.maasik@rosmakool.ee
  • Büroo: Katrin Sakson, sekretär-asjaajaja, info@rosmakool.ee

Kooli ja lasteaia õpetajaid vaata koolipere ja lasteaiapere lehtedelt.

Tugipersonal:

  • Liisa Maasik- tegevjuht
  • Katrin Sakson – sekretär-asjaajaja
  • Maili Parrol- raamatupidaja, maili.parrol@rosmakool.ee
  • Margus Tamm- haldusjuht, margus.tamm@rosmakool.ee
  • Andres Põllu – kütja-majahoidja
  • Maire Murumets- Himmaste majaperenaine
  • Heli Puksa – kokk
  • Kaidi Kaljuste- Rosma majaperenaine

Väike kolleegium:

  • Diana Asur
  • Marika Nurmsalu
  • Ivi Gauk
  • Raili Toom
  • Anneli Kiudorv

Juhatuse liikmed:

  • Kairit Värton- kairit.varton@rosmakool.ee
  • Liisa Maasik-liisa.maasik@rosmakool.ee
  • Ragnar Kurm-ragnar.kurm@rosmakool.ee
  • Kristiina Hioväin-kirstiina.hiovain@rosmakool.ee
  • Eve-Liis Oja- eveliis.oja@rosmakool.ee
  • Marika Nurmsalu- marika.nurmsalu@rosmakool.ee
  • Anne Kuusik- anne.kuusik@rosmakool.ee

Tugispetsialistid:

  • Pille Kriisa – eripedagoog, logopeed, pille.kriisa@gmail.com
  • Ave Tamm- Hev kordinaator, sotsiaalpedagoog, ave.tamm@rosmakool.ee
  • Teele Ööbik- psühholoog, teele.oobik@rosmakool.ee

Kooliõde:

Hele-Mai Sirel 51903434

 

Järelevalve:

Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium

Telefon 735 0222

e-post hm@hm.ee

Kooli Stuudiumisse pääseb siit