Uudis

Rosmal alustab õppeaastat Vanemate Kool

21. september, 2016
Johannese Kooli Rosmal Vanemate Kool  alustab VIII õppeaastat “Kolm korda ilma sünnib inimene”.

Vanemate Kooli ootame kaasa mõtlema ja tegutsema kõiki meie kooli laste vanemaid, vanavanemaid, sugulasi ja sõpru. Eriti oodatud on kooli uued lapsevanemad, sest Vanemate Kool annab hea võimaluse omal nahal kogeda waldorfpedagoogika aluseid, et paremini mõista, miks lapsi just sel viisil õpetatakse. Oleme rõõmsad kui Vanemate Kooli leiavad tee ka need haridusteemadest huvitatud inimesed, kes varem pole waldorfkooli sattunud.

Esimese koolipäeva kell heliseb laupäeval, 8. oktoobril 2016 kl 11.00, päeva teema on TEGUTSEV INIMENE.

Õpetajad Diana Asur ja Külli Volmer suunavad Vanemate Kooli õpilasi mõtlema järgmistele teemadele:
– tahte mõistatused: mida tahab minu laps? mida tahab maailm? mida tahan mina?
– kas pedagoogika ulatub tahteni?
– tahe ja maailmatervik
– vormijoonistus – julge sukeldumine maailma vormidesse nii ruumis kui paberil

Selle õppeaasta Vanemate Kooli “Kolm korda ilma sünnib inimene” järgmised koolipäevad toimuvad 12. novemberil, 3. detsemberil 2016. aastal ja 14. jaanuaril, 11. veebruaril ning 11. märtsil 2017. aastal. Kõik koolituspäevad läbinule väljastab Rosma Koolituskeskus tunnistuse, muul juhul koolitustõendi.

Vanemate Kooli õppeaastat läbiv teema: tegutsev inimene – tundev inimene – mõtlev inimene.
Igal Vanemate Kooli õppepäeval tegeleme ka kunstiliste tegevustega nagu vormijoonistus, maalimine, eurütmia, liikumine, kõne ja muusika.

Koolituspäeva maksumus 15 eurot. Vaimutoitu täiendavad ihutoit ja keskustelu lõunapausi ajal.

Registreerimine rosmakoolituskeskus@gmail.com
TERE TULEMAST!