Üldkoosolek 19.09, kell 17.30

16. september, 2019

Tervist head seltsi liikmed ja vanemad!

Ootame teid üldkoosolekule neljapäeval 19. septembril, kell 17.30.
Päevakord:
1.Ülevaade 2019/2020 õppeaasta tegevusplaanist kooli ja lasteaias
2. Ülevaade lastevanemate küsitlusest 2018/2019 õppeaastal. Palun vastata küsitlusele hiljemalt homme õhtuks (13.09)
3. Mõtteid Waldorf 100 koverentsilt Stuttgardis: Waldorfkoolide arengusuunad ja väljakutsed järgmisel sajal aastal (Liisa, Marika, Killu).
4. Valdade rahastus, õppemaksu kujunemine.
5. Seltsi sünnipäeva tähistamine.
6. Jooksvad küsimused.
 Kui on mõni küsimus, mida sooviks pikemalt arutada, siis palun eelnevalt märku anda, siis on hea aega planeerida. Head mõtted on väga teretulnud.
 Ootame väga ka uusi liikmeid meie kooli uute vanemate seast. Uute vanemate liikmeks astumise avaldused võiksid jõuda hiljemalt 17.09, siis jõuame ka liikmed vastu võtta. Avaldust saab teha kooli büroos.
Kui ei ole millegipärast kuidagi võimalik koosolekul osaleda, siis palun volitada enda eest hääletama teist seltsi liiget. Igal seltsi liikmel võib olla üks volitus. Volitused palun teha digitaalselt ja saata büroo aadressil hiljemalt 19.septembril kell 12.00.
Kohtumiseni üldkoosolekul.